Fotogalerie

Výlet do Českého ráje

Ve dnech 30.9.-2.10.2016 se uskutečnil výlet do Českého ráje. Výletu se zúčastnilo třicet účastníků, hlavně místní lidé z hasičského sboru. Pátek po příjezdu do penzionu jsme započali ,, seznamovacím večírkem" u piva a dobrého jídla. Tématem byly především následující výlety. Druhý den jsme již od brzkého rána vyrazili na celodenní túru po Hruboskalsku od Hrubé skály až po hrad Valdštejn. Zpáteční cestu jsme absolvovali po Zlaté stezce Českého ráje, kde se nám naskytlo mnoho nezapomenutelných pohledů z tamějších vyhlídek. Celá čtrnácti kilometrová túra byla doprovázená jak slunečním počasím, tak i dobrou náladou. Následující den v neděli jsme se rozloučili s místním penzionem a jeli jsme objevovat další krásy Českého ráje. Navštívili jsme obdivuhodný hrad Trosky a jako poslední zastávkou celého zájezdu byl zámek Hrubý Rohozec. Poté jsme plný dojmů zamířili k domovům a cestou zpět si zavzpomínali na krásné zážitky. Tímto chceme poděkovat všem zúčastněným za skvělý výlet, a třeba zase příště..... Na shledanou. SDH Chrášťany

Dětský den 3.9.2016

V sobotu 3.9.2016 SDH Chrášťany ve spolupráci s Obcí Chrášťany uspořádali dětské odpoledne, které se konalo na fotbalovém hrišti před hospodou. Pro děti bylo připraveno několik dovednostních soutěží, úkoly nebo objevení tajného pokladu.... Věříme že si to všichni náramně užili a příště zase zavítají k nám do Chrášťan!

Fotbalový turnaj 9.7.2016

V sobotu 9.7.2016 se konal již 12. ročník fotbalového turnaje v kopané. Turnaj probíhal na nově vybudovaném hřišti před hospodou, které si již minulý rok získalo oblibu u mnoha hráčů. Tímto chceme poděkovat jak všem zůčastněným týmům, tak i pořadatelům, kteří se celý den pilně starali o občerstvení a zajištění celé akce.

Hasičská soutěž 14.5.2016

V sobotu 14.5.2016 proběhla okrsková hasičská soutěž v Dlouhém poli, která hostila týmy z Benešovského a Týneckého okrsku. Naši dobrovolní hasiči se zúčastnili v několika kategoriích. Největší úspěch shledali naši muži v disciplíně 100m překážek, kde obsadili první dvě místa a jedna z žen získala místo druhé. V požárním útoku muži vybojovali druhou pozici hned za družstvem Václavic. Ženy po menších komplikacích útok zdárně dokončily a obsadily 3. místo. SDH Chrášťany chce tímto poděkovat všem zúčastněným za skvělé výkony a všem co nás přijeli podpořit!

Dětské maškarní odpoledne 2.4.2016

Obec Chrášťany ve spolupráci s SDH Chrášťany připravili dětské maškarní odpoledne, které se uskutečnilo v sobotu 2.4.2016. Sešla se bez mála padesátka dětských masek, které se po celé odpoledne výborně bavily a soutěžily o sladké odměny. Vyvrcholením celého odpoledne byla tombola se zajímavými cenami. Tímto chceme poděkovet všem, kteří se zúčastnili.

Maškarní Bál 2.4.2016

Jak již se stalo tradicí, tak i letos proběl další ročník maškarního karnevalu pro dospělé. Opět byla účast velmi hojná a všichni jsme si to náramně užili. K poslechu a tanci Nám hrála skupina ROCKTOM, která roztančila parket hned na samém začátku. Proběhla soutěž o živé sele, společné focení i vyhlášení nejlepších masek večera. Děkujeme Všem za výbornou atmosféru a těšíme se na další společný ročník.